Usługi

Dystrybucja cyfrowa

Dostarczamy treści do +50 platform streamingowych na całym świecie.
Oferujemy dystrybucję cyfrową na największych serwisach muzycznych, w tym Spotify, Apple Music, iTunes, Youtube Music, Amazon, TikTok, Deezer, Tidal, Pandora i Shazam.
Zobacz więcej

YouTube Music

Zapewniamy kompleksową obsługę i rozwój kanału w ramach platformy Youtube.
Jako jedna z niewielu niezależnych firm na polskim rynku posiadamy licencję Youtube na agregat muzyczny. Optymalizujemy, porządkujemy i podnosimy rangę treści muzycznych w algorytmie na oficjalnych kanałach naszych partnerów.
Zobacz więcej

Produkcja audio-video

Tworzymy muzykę, teledyski, podcasty oraz realizujemy transmisje live.
Profesjonalna obsługa produkcyjna materiałów audiowizualnych. Oferujemy dostęp do studia nagraniowego oraz szeroką bazę sprzętu do wypożyczenia dla partnerów agencji.
Zobacz więcej

Ochrona muzyki w internecie

Skutecznie zarządzamy prawami autorskimi naszych partnerów.
Monitorowanie zasobów muzycznych artystów m.in. na Youtube, Dailymotion, CDA, Facebook, Instagram, Chomikuj i innych. Zgłosiliśmy i zabezpieczyliśmy łącznie ponad 49 tysięcy naruszeń praw autorskich naszych partnerów.
Zobacz więcej

Promocja artystów

Promujemy naszych twórców na rynku muzycznym.
Realizujemy kampanie reklamowe Google Ads i Facebook Ads, zapewniamy kontakty z mediami, współprace między twórcami oraz dodatkowe źródła ruchu dla treści muzycznych z serwisów zewnętrznych.
Zobacz więcej

Sprzedaż fizyczna i merch

Prowadzimy oficjalne sklepy twórców z gadżetami, merch online oraz dystrybucję fizyczną.
Kompleksowe usługi sprzedaży gadżetów dla fanów w internecie m.in. koszulek, kubków, plakatów, bluz, plecaków i wielu innych. Zajmujemy się produkcją, magazynowaniem, wysyłką, obsługą klienta, reklamacjami oraz kompletnym rozliczaniem.
Zobacz więcej

Współpraca z markami

Odpłatne działania sponsorskie z reklamodawcami.
Świadczymy usługi z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych z markami, lokowania produktów oraz współprace komercyjne w ramach serwisów społecznościowych.
Zobacz więcej

Pomoc techniczna

Gwarantujemy profesjonalne wsparcie dla twórców oraz firm.
Rozwiązywanie problemów związanych z dystrybucją treści, licencjonowane katalogi muzyczne oraz wypożyczalnia sprzętu. Doradztwo i ekspertyzy w zakresie praw autorskich oraz szkolenia dla firm.
Zobacz więcej
Scroll Przewiń w dół

COOKIES - na naszej stronie używamy technologii takich jak pliki cookie służące do przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu, spersonalizowania wyświetlanych reklam oraz treści. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy Cię o pozwolenie na korzystanie z powyższych technologii. W każdej chwili możesz dobrowolnie wycofać swoją zgodę wchodząc w ustawienia przeglądarki lub opuszczając stronę.

Rozumiem